Złoto koloidalne i kolagen – połączenie doskonałe

Oba składniki wykazują silne działanie liftingujące, ujędrniające, wygładzające. Działając wspólnie, mogą w widoczny sposób odmłodzić skórę nawet o kilkanaście lat!

Kolagen naturalny

To jeden z najważniejszych składników preparatów odmładzających. Nasz organizm wytwarza go samoistnie, jednak w pewnym wieku jego produkcja w ciele maleje. To swoisty klej spajający nasz cały organizm. Skórze nadaje jędrność i witalność, skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Do niedawna w światowej kosmetyce stosowano kolagen odzwierzęcy, jednak obecnie specjaliści stawiają na kolagen  morski. Jest uznawany za najlepiej przyswajalny kolagen. Osoby chcące na długo zachować urodę i zdrowie, powinny stosować go zarówno w diecie, jak i kosmetyce. Oprócz jedzenia warto wesprzeć się oczywiście dobrym kremem, zawierającym ten ważny składnik.

Kosmetyki ze złotem koloidalnym

Natomiast mikroskopijne cząsteczki złota, to komponent wielu kremów odmładzających. Intensywnie pobudzają wytwarzanie kolagenu, spowalniają jego utratę, redukują zmarszczki i opóźniają procesy starzenia się skóry. Złoto koloidalne wykazuje także działanie antybakteryjne, w związku z czym leczy stany zapalne skóry. Jednocześnie w świetny sposób chroni nas przed działaniem czynników zewnętrznych, takich, jak wiatr, mróz, czy promienie słońca.

Właściwości złota są znane ludzkości od bardzo dawna. Stosowane jest w medycynie chińskiej, indyjskiej, a także Indian Ameryki Południowej. Już w czasach starożytnych było uznawane za środek odmładzający i uelastyczniający skórę. Złoto koloidalne w kosmetykach jest całkowicie bezpieczne dla skóry i całego organizmu człowieka.

Działanie dwóch środków w tandemie - Aktywny Kolagen Morski oraz drogocenne cząsteczki Złota Koloidalnego, daje nam wartość dodaną. Kolagen Morski przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny w skórze, złoto natomiast pobudza wymianę jonów, a w konsekwencji intensyfikuje proces oczyszczania komórek, wspomagając ich naturalną regenerację. Dzięki temu procesowi skóra dojrzała jest widocznie wzmocniona i odmłodzona.

Szukając w internecie kosmetyków z tymi składnikami, warto odwiedzić stronę marki PRAEL: https://praelskincare.com/sklep/, gdzie znajdziemy certyfikowane, wyjątkowej jakości produkty.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.