Zdrowe odchudzanie | Piękna.Portal zdrowia i urody

Zdrowe odchudzanieMówi się, że kochanego ciałka nigdy nie za wiele. Czy aby na pewno? Niestety, niekoniecznie. Podpowiadamy jak w sposób prosty i naturalny pozbyć się niepotrzebnych kilogramów.

Nie od dziś wiadomo, że zbędne kilogramy to problem nie tylko natury estetycznej, ale również – a może właśnie przede wszystkim – zdrowotnej. Z tego względu zgubienie dodatkowego tłuszczyku jest dla wielu osób kwestią priorytetową. Niestety, w praktyce osiągnięcie tego celu nie jest łatwe. Jak wobec tego stać się posiadaczem pięknej, szczupłej sylwetki nie narażając przy tym na szwank własnego zdrowia?

Nie rezygnuj ze śniadania!

Badania dowodzą, że spora część osób mających problem z utrzymaniem pożądanej wagi rezygnuje ze śniadania, które – nomen omen – jest właśnie jednym z najważniejszych posiłków dnia! Wpływ na taki obrót rzeczy ma wiele czynników, w tym chociażby poranny pośpiech czy też uczucie „ściśniętego żołądka”. Niemniej jednak jeśli faktycznie zależy ci na osiągnięciu szczupłej sylwetki, koniecznie wciel w życie nawyk jedzenia śniadania. Dzięki temu będziesz mieć więcej energii i… mniejszą chęć na jedzenie w ciągu dnia. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku osób, które niejednokrotnie podjadają między posiłkami.

Aktywność to nie tylko siłownia

Zgubienie zbędnych kilogramów nie jest możliwe bez odpowiedniej dawki aktywności fizycznej. Nie masz czasu na siłownię? Wbrew pozorom to nie problem; wystarczy, że – na początek - zrezygnujesz z udogodnień takich jak winda czy auto. Codzienne spacery czy też wchodzenie po schodach są bowiem świetnym ćwiczeniem, dzięki któremu ukształtujesz nie tylko mięśnie nóg, ale również pośladków czy nawet brzucha.

Postaw na suplementację

Odpowiednio dobrane suplementy diety potrafią pomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, oczyścić organizm i przyczynić się do poprawy codziennego funkcjonowania. Niemniej jednak należy pamiętać, że zróżnicowane potrzeby naszego ciała wymagają często działania mieszanki różnego rodzaju substancji. Jednym z godnych polecenia produktów tego rodzaju jest Slim Herbal System składający się z aż 6 herbat dedykowanych różnym porom dnia. Warto dodać, że wchodzące w skład terapii herbatki są w pełni naturalnymi kompozycjami ziół. Więcej informacji o tym innowacyjnym rozwiązaniu znajdziesz na: www.slim-system.pl.

Related Posts with Thumbnails
 kawa zielona
Piękna i zdrowa

O Piękna i zdrowa

Unikatowy e-book: ” Fakty i mity o odchudzaniu” za darmo! Kliknij tu.

One Komentarz

  • 03-03-2017 | Permalink |

    Uwielbiam te herbaty! Jestem po 2 tygodniach diety i efekty są rewelacyjne. Spadło już 5 kilo i czuję się bardzo dobrze, nie ma takiej apatii jak to kiedyś było ze mną, nie jestem ociężała, więcej rzeczy chce mi się robić, więc zapisałam się na siłownię! Poza tym lepiej śpię i łatwiej jest mi z rana się zebrać do roboty.

Dodaj Twój komentarz

Dodaj Twój komentarz poniżej, albo trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Twój adres e-mail będzie niewidoczny dla innych użytkowników. Pola wymagane zostały oznaczone *

Preview:

*