ZAJĘCIA, KTÓRE POMOGĄ CI ODKRYĆ MOŻLIWOŚCI TWOJEGO GŁOSU | Piękna.Portal zdrowia i urody

ZAJĘCIA, KTÓRE POMOGĄ CI ODKRYĆ MOŻLIWOŚCI TWOJEGO GŁOSUZajęcia wokalne zwykle kojarzą się nam z dodatkowymi, pozaszkolnymi lekcjami śpiewu, które kiedyś przydadzą się nam w życiu - albo nie. Wiele osób próbuje poznać możliwości swojego głosu, zapisując się na lekcje na terenie całej Polski. Tymczasem zajęcia wokalne to nie tylko próba podszkolenia głosu, która ma nam pomóc śpiewać poprawnie i czysto.

Lekcje z zakresu emisji głosu mogą pomóc w poprawieniu naszego życia zawodowego, a jeśli występujemy na scenie czy choćby prowadzimy szkolenia lub zebrania w firmach, często poprawiają nasz wizerunek i sprawiają, że łatwiej docieramy do odbiorców. Ważne jest bowiem nie tylko to, co mówimy, ale także to, jak przekazujemy treść wypowiedzi innym osobom. Szkolenia z zakresu emisji głosu, komunikacji, autoprezentacji, jak i lekcje śpiewu to sposób na poprawienie własnego wizerunku, nabycie nowych, cennych umiejętności, a także świetna zabawa i sposób na poznanie swoich możliwości.

Gdzie szkolić głos?

W całym kraju jest wiele miejsc i wielu nauczycieli, u których warto zdobywać umiejętności oraz warto polecać innym. Jeżeli mieszkasz w Szczecinie lub jego okolicach, miejscem wartym polecenia jest szkoła Sandry Jakubowiak. Kim jest ta pani? Sandra Jakubowiak to absolwentka uczelni w Katowicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Jej specjalnością jest wokalistyka jazzowa, a pasją psychologia głosu i nauka śpiewu. Jest jurorką konkursów muzycznych, brała też udział w wielu konferencjach, prowadziła wiele szkoleń. Prowadzone przez nią wyjątkowe zajęcia pozwolą Ci odkryć przeróżne oblicza twojego głosu i pokażą Ci możliwości ulepszonej komunikacji z innymi poprzez odpowiednią emisję, poprawę jego brzmienia i uatrakcyjnienie jego wyjątkowej barwy. W przekazywaniu informacji na polu zawodowym, gruncie prywatnym, czy też podczas występu wokalnego – liczy się wszystko, zarówno ciekawa barwa, tembr, sposób, w jaki zawieramy emocje w wypowiadanych czy wyśpiewanych słowach, nie mówiąc już o odpowiednim ustawieniu ciała i oddechu. Wszystko powinno ze sobą współgrać, żeby efekt końcowy nas zadowolił. Tego wszystkiego możesz nauczyć się na zajęciach z Sandrą! Nie tylko piękny, dający wiele możliwości głos jest ważny. Istotne okazuje się wyszkolenie go tak, by efekt był satysfakcjonujący dla nas i atrakcyjny dla naszych słuchaczy. Nie bez znaczenia staje się również obycie sceniczne i odpowiednio interesujące zaprezentowanie swojej osoby. Tego też nauczysz się na tych wyjątkowych, odkrywających niezwykłe możliwości twojego głosu zajęciach!

Related Posts with Thumbnails
 kawa zielona
Piękna i zdrowa

O Piękna i zdrowa

Unikatowy e-book: ” Fakty i mity o odchudzaniu” za darmo! Kliknij tu.

Dodaj Twój komentarz

Dodaj Twój komentarz poniżej, albo trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Twój adres e-mail będzie niewidoczny dla innych użytkowników. Pola wymagane zostały oznaczone *

Preview:

*