Wywołaj uśmiech!

Kreatywność w codziennym życiu to sposób na pozbycie się nudy i gwarancja, że nie wpadnie się nigdy w szarą rutynę. Szczególnie łatwo "przemycić" swoje kreatywne wariacje w formie... prezentów. Oryginalny, nietuzinkowy prezent na jakąś okazję to gwarancja szerokiego uśmiechu na twarzy nie tylko obdarowanej osoby, ale także wszystkich wokół.

cake-pops-286188_1280

Fajne pomysły na prezent są właściwie wszędzie wokół nas, trzeba tylko odpowiednio je wykreować. Priorytetem oczywiście jest dobra znajomość z osobą, która będzie przez nas obdarowana - musimy w końcu wiedzieć na jaką ekstrawagancję możemy sobie pozwolić i czy awangardowy prezent nie urazi jubilata. Ciekawą opcją na oryginalny prezent jest voucher na przykład na przejażdżkę autem terenowym, albo skok na bungee. Tutaj koniecznie musimy jednak wiedzieć czy osoba, którą obdarujemy nie ma lęku wysokości, bądź czy potrafi prowadzić samochód. W ostatnich sezonach prawdziwe rekordy popularności biją prezenty mocno spersonalizowane, na przykład koszulki, kubki, poduszki czy plakaty ścienne ze zdjęciami solenizanta. Lekko zmodyfikowana forma to humorystycznie wplecione zdjęcia w plakaty, stylizowane na okładki gazet. Inną formą oryginalnego prezentu są prezenty symboliczne. Tradycyjne już jest wręczanie na nowosiedliny kilograma cukru "na słodkie" życie, czy zamiast kwiatów, dołączanie do życzeń... mopa. Prezentem idealnym dla mężczyzny (zwłaszcza fana sportu) będą bilety na mecz ulubionej drużyny albo na galę profesjonalnego boksu. Wówczas istnieje prawdopodobieństwo, że prezent zostanie wykorzystany dopiero za kilka miesięcy od okazji, ale to z całą pewnością nie będzie obdarowanemu przeszkadzać.

Idealnym, oryginalnym prezentem, który zapadnie głęboko w serce wcale nie musi być jednak nic kupowanego. Czasami wykonanie podarunku własnoręcznie potrafi przemienić zwykły szalik z włóczki, kolarz ze zdjęciami czy namalowany obraz w największe dzieło sztuki, które z sentymentem będzie przechowywane wraz z innymi podarunkami. Najważniejsze zatem jest to, by prezent dawany był z sercem, a nie tylko z pomysłem.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.