Worek na plecy do szkoły, na wycieczkę, na co dzień

Lekki, przewiewny, w niezobowiązującym stylu. Worek na plecy, bo o nim mowa to moda wygodna i przede wszystkim praktyczna.

W ciągu ostatnich lat worek na plecy zrobił niebanalne zamieszanie w świecie mody ulicznej. W ekspresowym tempie przeszedł drogę ze szkolnych szatni po wybiegi domów mody i konta instagramowe popularnych infuencerek. Kiedyś niezbędny atrybut każdego pierwszoklasisty, w którym dzieci idące do szkoły nosiły buty lub strój na lekcje wychowania fizycznego. Obecnie praktyczny dodatek, który spokojnie może zastąpić torebkę lub plecak w trakcie weekendowej wycieczki za miasto, lub w trakcie podróży do pracy. Worek na plecy może być świetnym rozwiązaniem dla miejskich rowerzystek i innych osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ciekawe i odważne wzornictwo sprawia, że coraz więcej młodych osób traktuje worek na plecy jako atrakcyjny dodatek do swojej wiosennej lub letniej stylizacji.

Jak i kiedy nosić worek na plecy?

Wiele osób, które nie miały wcześniej do czynienia z workiem na plecy mogą zastanawiać się, jak i kiedy go nosić. Warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań związanych z użytkowaniem worka na plecy. Co zrobić by worek plecak unisize pasował na każdego? W większości przypadków worki na plecy mają możliwość prostej regulacji, wystarczy u podnóża sznurka zrobić pętelkę tak, by długość sznurka ostatecznie współgrała z naszym wzrostem. Kupując worek plecak, warto zwrócić uwagę czy sznurki, które nakładasz na ramiona, są szerokie, czy wąskie. Szeroki sznurek sprawia, że ciężar noszony w plecaku, rozkłada się na większą powierzchnię, dzięki czemu sznurki nie wbijają się w ramiona i dają poczucie wygody i komfortu. Co więcej, większość plecako-worków dostępnych na rynku jest szytych z nieprzemakalnych tkanin. Dzięki temu, gdy dopadnie Cię deszcz, podczas wycieczki rowerowej nie musisz w popłochu uciekać w obawie, że wszystkie przedmioty, które masz przy sobie zamokną.

Czy worek na plecy mogę zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe?

Powszechnie uważa się, że worek na plecy bardziej pasuje to luźnego stylu sportowego niż oficjalnego. Wynika to głównie z faktu, że worki były przez lata używane przez młodzież w wieku szkolnym do noszenia w nich strój sportowy lub obuwia na zmianę. Obecnie moda na worki na plecy nie dotyczy tylko dzieci i młodzieży. Wielu dorosłych docenia praktyczność worków na plecy i używa ich na przykład do noszenia drugiego śniadania do pracy i innych niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. W wielu firmach gdzie nie obowiązuje oficjalny dress code przyjście na spotkanie biznesowe z plecakiem workiem nie będzie uznawane faux pas.

Szukasz worka na plecy? https://bertonisklep.pl/category/worki Zobacz ofertę sklepu internetowego Bertoni!

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.