W zdrowym ciele zdrowy duch | Piękna.Portal zdrowia i urody

W zdrowym ciele zdrowy duchByc kobieta i nie zwariowac
Piękne i zdrowe ciało często jest odzwierciedleniem pięknej i zdrowej duszy.

Kiedy człowiek czuje się źle psychicznie, nie pozostanie to bez echa dla jego zewnętrznego wyglądu. Długotrwałe stany wewnętrznego smutku, przygnębienia będą widoczne na zewnątrz. To, co dzieje się w środku bywa widoczne w postaci stresu, chorób na tle emocjonalnym.

Z drugiej strony wewnętrzny spokój, harmonia ducha odbija się pozytywnie na ciele. Człowiek szczęśliwy i pogodny będzie dobrze oddziaływał na otaczające go otoczenie. Będzie emanował wewnętrznym spokojem i pięknem.

Warto, więc oprócz dbania o zewnętrzne piękno zadbać o swojego ducha. Najpiękniejsze osoby, to te, które żyją w harmonii. Najlepiej można więc zadbać o siebie dbając o urodę i zdrowie zarówno od zewnątrz, jak i od środka.

Na swoją skórę oddziałujemy poprzez kosmetyki, zabiegi, witaminy i suplementy. Na ducha dobrze działają relaksujące zabiegi, muzyka, medytacja.

Warto czasem przystanąć i zastanowić się nad swoim wewnętrznymm ja. Czy to ja jest zadowolone, czy też czegoś mu brakuje. Pomocne wskazówki znajdziesz w licznych poradnikach, które starają się opisać potrzeby duszy. Po prostu żyj, to książka o tym, jak żyć, by być szczęśliwym i mieć bogate życie. By cieszyć się harmonią pomiedzy tym, co wewnętrzne, a tym co jest na zewnątrz.

Autor: Jolanta Valentin

Zdjęcie: Zdjęcie: loleia, www.sxc.hu

Related Posts with Thumbnails
 kawa zielona
Piękna i zdrowa

O Piękna i zdrowa

Unikatowy e-book: ” Fakty i mity o odchudzaniu” za darmo! Kliknij tu.

2 Komentarzy

  • kim337
    25-10-2011 | Permalink |

    To prawda ,że jeśli nawet będziemy inwestować w drogie kosmetyki to nie zdziałają one cudów jeśli będziemy nieszczęśliwe, zestresowane. Gdy jestem zesteresowana lub niewyspana zawsze pojawiają mi się cienie pod oczami. Poza tym uważam tak jak w tekście powyżej , żę należy żyć w zgodzie z samym sobą i po prostu siebie polubić i zaakceptować.

  • fiona
    04-12-2009 | Permalink |

    Taki ten tekst krótki, a tyle w nim prawdy.

One Trackback

Dodaj Twój komentarz

Dodaj Twój komentarz poniżej, albo trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Twój adres e-mail będzie niewidoczny dla innych użytkowników. Pola wymagane zostały oznaczone *

Preview:

*