Venus Freeze – rewolucja w modelowaniu sylwetki

Jeśli zależy nam na pięknym wyglądzie, ujędrnionej skórze i zredukowaniu obrzęków, to jest kilka metod gwarantujących nam takie właśnie zmiany. Jedną z nich jest zabieg ujędrniająco-modelujący Venus Freeze. Sprawdź na czym dokładnie polega ten zabieg i jakie przynosi efekty!

url

Na czym polega ta metoda?

Venus Freeze jest to zabieg ujędrniająco-modelujący sylwetkę. Platforma tego urządzenia, która została opatentowana, pozwala na wykonywanie zabiegów na ciało i twarz. Przy tym zabiegu wykorzystuje się technologię fal radiowych trzeciej generacji. W przypadku tego urządzenia prąd płynie miedzy wieloma elektrodami, dzięki czemu energia zostaje skupiona w jednym miejscu. Powstaje przez to jednolite pole fali elektromagnetycznych, które mają wysoką częstotliwość. Gwarantuje to bezpieczne wykorzystanie fal do szeregu zabiegów.

Jakie zalety ma zastosowanie tej metody?

Metoda ta pozwala na jednoczesną penetrację wielu warstw skóry. Pozwala ona również na jednolite ogrzewanie miejsca zabiegu. Oprócz tego jest to nowoczesna metoda, gdzie medycyna estetyczna stoi w służbie naszemu lepszemu wyglądowi, a przez to samopoczuciu.

Jakie efekty można osiągnąć po zabiegu?

Dzięki wykorzystaniu Venus Freeze możemy zyskać wiele korzyści. Zmniejszą się obwody poszczególnych części ciała, na które zabieg był wykonywany. Inną zaletą wykorzystania tej metody jest usuwanie cellulitu, wymodelowanie ciała, a także ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry. Oprócz tego możemy również rozbić nierówności tkankowe, które powstają czasami po liposukcji oraz możemy zredukować obrzęki występujące w naszym ciele.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu?

Oczywiście nie wszystkim będzie służyła metoda Venus Freeze. Przeciwwskazania do takiego zabiegu mają osoby, u których występują zaburzenia lub choroby tarczycy. Zabiegowi nie powinny się również poddawać osoby z chorobą nowotworową, stwardnieniem rozsianym, czy też zaawansowaną cukrzycą.  Także osoby cierpiące na epilepsję oraz choroby umysłowe nie powinny poddawać się zabiegowi. Przeciwwskazaniem jest również infekcja z gorączką lub stanem podgorączkowym. Zabiegu nie przeprowadza się również u osób z immunologicznymi chorobami skóry, u pacjentów z popromiennym rogowaceniem skóry oraz tych mających infekcję lub stan zapalny w miejscu zabiegu. Modelowanie sylwetki nie przeprowadza się również u kobiet w ciąży oraz matek karmiących.

Gdzie można się poddać takiemu zabiegowi?

Zabieg jest dostępny w klinikach medycyny estetycznej. Między innymi Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski ma go w swojej ofercie. Ofertę tej kliniki znajdziemy w kilku miastach w Polsce, w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu, dzięki czemu dostęp do takich zabiegów jest ułatwiony. Oprócz temu możemy także za zabiegi zapłacić na raty, nie musimy się więc przejmować kosztami. Więcej informacji o Klinice Ziemlewski na http://www.klinikiziemlewski.pl/.

Co zyskujemy po zabiegu?

Przez ten zabieg możemy pozbyć się wielu mankamentów naszej sylwetki za jednym razem. Nie tylko możemy zmniejszyć nasz rozmiar przed wakacjami, pozbywamy się również obrzęków oraz ujędrniamy skórę. Dzięki tylko jednemu zabiegowi zyskujemy aż tak wiele korzyści. Zwykłe balsamy, czy tez masaże manualne, nie zagwarantują nam takich efektów w tak krótkim czasie. Warto więc czasem się zastanowić, czy zamiast kolejnego drogiego kremu, lepiej nie zainwestować w taki zabieg, czy to do twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu.

Pamiętajmy więc, że warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które wykorzystują nowoczesne technologie. Dzięki temu zyskujemy wiele zauważalnych efektów już tylko po jednym zabiegu. Wybierajmy również sprawdzone kliniki, które zdobyły już uznanie i prestiż na rynku, a nieinwazyjne zabiegi, na długo pozwolą nam zatrzymać młodość.

Więcej informacji o Venus Freeze oraz innych zabiegach modelujących sylwetkę można znaleźć na http://www.klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.