TasteClub: jedna karta, wiele korzyści

Jedzenie to nie tylko wielka przyjemność, ale również wspaniała przygoda. Każdy przeżywa ją na swój sposób, niektórzy kolekcjonują przepisy i zgłębiają tajniki gotowania, by następnie odtworzyć je we własnej kuchni i stworzyć arcydzieło, które spożyją sami lub nakarmią nimi swoich bliskich. Innych fascynuje przede wszystkim próbowanie nowych potraw, a proces jego przygotowania jest dla nich mniej istotny i nieciekawy.
Są również tacy, którzy chętnie odwiedzają nowe lokale, by spróbować nieznanego im dotąd połączenia smaków i składników, a następnie z równą fascynacją próbują odtworzyć przepis w zaciszu własnej kuchni. Wszystkie te grupy łączy jedno –  ogromna miłość do jedzenia. Jeśli i Ciebie przepełnia ta gorąca miłość do wyjątkowych smaków i apetycznych zapachów to oferta TasteClub jest skierowana właśnie do Ciebie.

3

Z czym to się je?

TasteClub to niezwykły klub, zrzeszający miłośników dobrego jedzenia w całej Polsce. Członkowie tego klubu otrzymują spersonalizowaną kartę lojalnościową, która pozwala im na korzystanie z różnych promocji w restauracjach w całej Polsce. Dzięki karcie TasteClub jedzenie w restauracjach staje się nie tylko przygodą, ale i oszczędnością. Na stronie klubu możesz obliczyć ile właśnie Ty zaoszczędzisz korzystając z karty TasteClub, natomiast na podstawie wizyt w kilku łódzkich restauracjach my wyliczyliśmy, że członkostwo w TasteClub zwraca się już po... 6 wyjściach! Z naszych obliczeń wynika, że jedno wyjście z TasteClub pozwala zaoszczędzić około 55 złotych.

 

Rozsmakuj się w promocjach

Zaprzyjaźnione restauracje upoważniają posiadacza karty lojalnościowej TasteClub do skorzystania z jednej z następujących promocji:

  • – 50% rabatu na jedzenie – członek TasteClub płaci jedynie za połowę ceny zamówionego jedzenia, nie dotyczy to napoi oraz alkoholi
  • – 2 za 1 danie – przy zamówieniu dwóch różnych dań, członek TasteClub nie płaci za drugie danie, dotyczy to dania w takiej samej lub niższej cenie, promocja nie dotyczy napoi ani alkoholi
  • – 25% rabatu na całe menu – za dowolną pozycję wymienioną w menu członek TasteClub zapłaci jedynie 75% ceny.

Co więcej, posiadacz karty TasteClub może korzystać z promocji w tej samej restauracji tak często, jak tylko będzie miał na to ochotę. Ponadto, w odróżnieniu od zakupów grupowych lub innych tego typu promocji, TasteClub pozwala na zamówienie z rabatem dowolnej pozycji w menu bez ograniczenia do kilku wybranych, jak również na korzystanie z restauracji partnerskich w całej Polsce, a nie tylko w jednym wybranym mieście.

 

Narób smaka swoim bliskim

Niepodobnie do innych rabatów i programów lojalnościowych, karta TasteClub pozwala Ci na podzielenie się przywilejami członka klubu ze swoimi bliskimi. Co to oznacza w praktyce? Że niezależnie od restauracji, promocja zawsze przysługuje również co najmniej jednej towarzyszącej Ci osobie. Restauracje pozwalają na objęcie promocją posiłku dla większej liczby osób, istnieją jednak pewne ograniczenia w tej kwestii. W okresie większego obłożenia niektóre restauracje mogą wyjątkowo narzucić ograniczenia do oferowanych promocji, pozwalając przykładowo na objęcie rabatem maksymalnie 2, 4, 6 lub 8 osób. Ograniczenia tego typu występują jednak wyłącznie okresowo i tylko w wybranych restauracjach.

 

 

Karta rabatowa Taste Club to sposób na obniżenie kosztów posiłków na mieście:

Dowiedz się jak to działa: http://tasteclub.pl/jak-to-dziala/

Dołącz do nas: http://mytaste.tasteclub.pl/register.html

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.