Spokojnego powrotu do codzienności

Wakacje za nami, a w głowie kołacze się jedna uparta myśl: praca.  Faktycznie, powrót 

do rzeczywistości po kilku tygodniach odpoczynku i słońca może być trudny. Jak więc zachować cząstkę wakacyjnego „luzu” i bez stresu wrócić do codziennych obowiązków? Pomóc w tym mogą preparaty Benospokój oraz Benosen®, które łagodząc napięcie psychiczne poprawiają funkcjonowanie organizmu zarówno w ciągu dnia, jak nocą.

 

Wszystko, co dobre, szybko się kończy - to znane powiedzenie dotyczy niestety też wakacji. Plaża, morze, piękne górskie widoki – wszystko to potrafi doskonale wprowadzić w stan relaksu.
I o to właśnie na urlopie chodzi! Jednak po udanym wypoczynku, wolnym od wszelkich kłopotów
czy zmartwień, niekiedy trudniej ponownie odnaleźć się w realiach.

 

Stres jak bumerang

Paradoksalnie chwilowe odprężenie może wywołać efekt bumerangowy, co oznacza, że sytuacje stresujące, skontrastowane z wakacyjną beztroską, będziemy odbierać jako trudniejsze, niż są faktycznie. Bywa, że po urlopowym lenistwie organizm buntuje się przeciwko powrotowi
do funkcjonowania na pełnych obrotach, odpowiadając szeregiem reakcji psychosomatycznych, które nazywamy stresem. Wszystkie zadania „na wczoraj”, kiedyś tak oczywiste i naturalne, teraz potrafią wytrącić z równowagi, popsuć humor, a nawet zaburzyć cykl snu. W podobnym stanie nie da się funkcjonować długo – należy zatem podjąć kroki zaradcze, często niełatwe.

 

Spokój? Naturalnie!

Jak więc poradzić sobie z takim wyzwaniem? Sposoby załagodzenia możliwych negatywnych skutków związanych z powrotem do codzienności podpowiada sama natura. Melisę, L-teaninę i chmiel zwyczajny już od dawna wykorzystuje się w ziołolecznictwie dla zminimalizowania nadmiernego napięcia psychicznego.

 

Na bazie roślinnych składników powstały dwa suplementy diety, których zadaniem jest wyciszenie organizmu w sytuacjach stresujących: Benospokój – na spokojny dzień
oraz Benosen® – na spokojny sen i rześki poranek.

 

Na spokojny dzień

Kiedy napięcie i ciągła irytacja nie ustępują, warto sięgnąć
po Benospokój - nowy suplement diety, który
w sposób naturalny łagodzi napięcie psychiczne, stres
i rozdrażnienie w ciągu dnia, a także pomaga zachować dobre samopoczucie. Składniki zawarte w preparacie –
L-teanina oraz wyciąg z melisy lekarskiej (Melissa officinalis) - sprzyjają uspokojeniu, relaksacji oraz rozluźnieniu, nie powodując uzależnienia ani otępienia (po zastosowaniu preparatu można prowadzić samochód).

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.