Rewitalizacja pochwy – pomoc w odzyskaniu utraconej pewności siebie

Kobieta, która zmaga się z problemami intymnymi zazwyczaj traci pewność siebie, przestaje czuć się piękna i zamyka się na świat i bliskie jej osoby. Jest to mechanizm obronny, który jednak nie prowadzi do pozytywnego zakończenia.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest świadomość możliwości rozwiązania problemów i znajomość ginekologii estetycznej, w tym zabiegu rewitalizacji pochwy – potrafiącego rozwiązać najbardziej uciążliwe i krępujące sytuacje. Wystarczy kilka tygodni, aby zapomnieć o niedoskonałościach i na nowo cieszyć się odzyskaną kobiecością.

Zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu rewitalizacji pochwy

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wymagają odpowiedniego przygotowania. Po wstępnych konsultacjach, wiele kobiet decyduje się na rewitalizację pochwy – nieinwazyjny krok mający na celu obkurczenie ścianek pochwy, przywrócenie jej optymalnego nawilżenia i elastyczności. Zabieg ten zalecany jest kobietom po porodzie, w okresie menopauzy oraz tych, z wrodzonymi zmianami tkanki łącznej. Jest dedykowany kobietom, które odczuwają dyskomfort podczas uprawiania sportu oraz w czasie współżycia, a także u których wystąpiły kłopoty z nietrzymaniem moczu.

Podczas pierwszej wizyty, każda pacjentka dowie się też kiedy zabieg ten nie jest wskazany. Do takich sytuacji zaliczają się m.in. nawracające infekcje pochwy, nieprawidłowe wyniki cytologii, nowotwory, ciąża, połóg oraz karmienie piersią. Więcej szczegółów na http://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/.

Nowoczesna ginekologia estetyczna i rewitalizacja pochwy

Rozwiązania wielu poważnych kobiecych problemów są w wielu przypadkach dostępne na wyciągniecie ręki. Najtrudniejsze są dwie kwestie: pokonanie stresu przed opowiedzeniem lekarzowi o swoich bolączkach oraz lęku przed samym zabiegiem rewitalizacji pochwy. Działania z zakresu ginekologii estetycznej w okolicach miejsc intymnych mogą być krępujące, ale mogą również rozwiązywać problemy, które skutecznie utrudniają lub nawet uniemożliwiają normalne, szczęśliwe życie u boku partnera i najbliższej rodziny. Zabieg rewitalizacji pochwy jest bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu już w ciągu kilku dni można wrócić do pełnej sprawności, czyli codziennych obowiązków, aktywności fizycznej i ulubionych zajęć, które na nowo zaczną sprawiać prawdziwą radość

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.