Ranking zegarków naręcznych

Ludzie uwielbiają różnego rodzaju zestawienia czy rankingi. Widać to zwłaszcza pod koniec roku, kiedy to stale słyszymy, że ktoś jest najlepszy w tym, a ktoś inny w tamtym.

Podobnie wygląda sprawa z produktami, które możemy kupić w naszych sklepach. Przedstawia się listy co jest najlepsze, co się najlepiej sprzedawało itp. Nie inaczej jest w przypadku zegarków naręcznych. Także i tutaj podaje się rankingi na najlepszy zegarek, na najdroższy zegarek, na najczęściej kupowany itp.

Szwajcarskie firmy wygrywają rankingi

Jesteśmy już chyba przyzwyczajeni, że jeśli chodzi o zegarki, najpopularniejsze są te produkowane przez firmy ze Szwajcarii. Ale nie jest to nic dziwnego, albowiem w tym kraju działa bardzo dużo firm produkujących zegarki, a większość z nich cieszy się ogromnym uznaniem. Szwajcarskie zegarki charakteryzują się niezwykle wysoką jakością i trwałością, więc każdy kto je kupi może być pewny, że będą mu służyły bardzo długo.

Najlepsze zegarki naręczne

Każdy może stworzyć swój własny ranking najpopularniejszych zegarków naręcznych. Albowiem każdy ma swoje własne kryteria, związane z tym produktem. Poniżej ranking najlepiej sprzedających się zegarków naręcznych:

  1. Zegarek męski Adriatica Aviator - sportowy zegarek, cieszący się olbrzymią popularnością. Jest to zegarek z rodziny kwarcowych. Napędzany jest impulsem elektrycznym. Materiałem z którego wykonana jest koperta jest stal. Ma kształt okrągły, kolor - stalowy. Pasek jest koloru czarnego, wykonany ze skóry. Szerokość paska to 20 mm. Czarna jest także tarcza, na której godziny oznaczone są cyframi arabskimi. Szkło zegarka jest mineralne, odporne na zarysowania i stłuczenia. Zegarek jest wodoodporny. Wysokość koperty to 43 mm, podobnie jak jego szerokość. Grubość koperty to 10 mm.
  2. Zegarek męski Vostok Europe ALMAZ - zegarek sportowy, automatyczny. Jest wykonany ze stali. Koperta jest okrągła, w kolorze stalowym. Pasek jest koloru czarnego, wykonany ze skóry. Tarcza jest w kolorze czarnym. Znajdują się na niej indeksy liniowe. Wysokość i szerokość koperty to 47 mm, a grubość koperty to 17 mm. Szkło zegarka jest mineralne, bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia czy zarysowania. Zegarek ten jest wodoszczelny do głębokości 200 m.
  3. Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster - sportowy zegarek, mechanizmem kwarcowym. Jest zasilany za pomocą impulsu elektrycznego. Zarówno koperta jak i pasek są wytworzone z tworzywa o czarnej barwie. Szkło zegarka jest mineralne, bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zegarek posiada datownik, 5 niezależnych alarmów, stoper, kompas termometr. Jest bardzo odporny na wstrząsy i wodoszczelny do głębokości 200 m. Tarcza jest podświetlana. Wskazówki i indeksy są pokryte substancją fluorescencyjną. Wysokość zegarka to 56,2 mm, szerokość 55.3 mm a jego wysokość to 17,1 mm.

Czy wymienione zegarki za kilka miesięcy w dalszym ciągu będą znajdowały się na czele rankingu? Trudno powiedzieć. Z pewnością na rynku pojawią się nowe modele, które będą chętnie kupowane przez klientów, więc coś w rankingu może się zmienić.

Polecam zapoznać się też z tą stroną o zegarkach naręcznych http://zegarek-tissot.pl/

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview: