Program dla gabinetów dentystycznych

Prowadzenie gabinetu dentystycznego wiąże się z licznymi opłatami, które umożliwiają profesjonalną pracę. Obecnie, aby ściągnąć do siebie klientów, trzeba bowiem świadczyć usługi, dające im komfort i pozwalające na kompleksowe załatwienie wszystkich spraw. Aby to uczynić konieczne jest między innymi wystawienie recept, oraz pełen dostęp do bazy dostępnych leków. Ceny poszczególnych programów umożliwiających realizację tego rodzaju zadań mogą być jednak zaporowe, zwłaszcza dla niewielkich poradni. Aby ograniczyć koszty zaleca się używanie systemu łączącego wszystkie dostępne na rynku opcje.

Co daje program dr100?

Świadomość ogromnych kosztów ponoszonych przez dentystów, sprawiła, że powstał jeden, sprawny i kompleksowy program dr100. Jego działanie dostosowane jest do możliwości i umiejętności lekarzy, tak aby korzystanie z niego było jak najbardziej proste i szybkie. Przyjazny panel pozwala na odnalezienie wszystkich danych o pacjencie w krótkim czasie. Cała dokumentacja medyczna znajduje się bowiem w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba długo szukać każdej informacji.

Program dr100 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, szukających oszczędności w gabinetach stomatologicznych. Dzięki temu, że w jednym systemie połączone zostały wszystkie usługi, które są niezbędne do pracy dentystów, poradnia oszczędza tysiące złotych na abonamencie. Co więcej, nie trzeba już dodatkowych kosztów do stworzenia i zachowania przejrzystego grafiku pracy, gdyż i to zawarte jest w programie dr100.

Abonament za program

Do tej pory korzystanie z kilku programów, umożliwiających sprawny dostęp do informacji o pacjencie, a także pozwalających na wystawianie recept, było wręcz nieopłacalne. Połączenie wszystkich usług pod jednym systemem pozwoliło na widoczne oszczędności w gabinetach stomatologicznych. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez dr100 możliwości, udało się zminimalizować koszty i stworzyć korzystne pakiety abonamentowe. W zależności od wielkości poradni, dostępne są trzy wersje:

  • Basic (zalecana dla prywatnych gabinetów),
  • Standard (małe poradnie stomatologiczne),
  • Premium (średnie i duże przychodnie).

Każdy z przygotowanych pakietów jest w stu procentach dostosowany do potrzeb użytkowników. Cena rocznego abonamentu każdego z nich jest o wiele niższa od tej, jaką dentyści zmuszeni byliby zapłacić za korzystanie z kilku programów umożliwiających pojedyncze usługi. Wielką zaletą nowego systemu jest też możliwość przetestowania jego możliwości za darmo, aż do końca 2017 roku.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.