Prezent dla faceta? Ale on wszystko ma!

Nie da się ukryć, że każdy facet lubi gromadzić przeróżne rzeczy. Majsterkowicz będzie miał schowane wszystkie narzędzia, jakie udało się wymyślić ludzkości od wynalezienia koła, dusza artystyczna z kolei, zamieni jeden z pokoi na bibliotekę, a typowy gadżeciarz, zbiera wszystkiego po trochu, żeby potem sukcesywnie przenosić cały majdan do garażu.
Nie da się ukryć, że każdy facet lubi gromadzić przeróżne rzeczy. Majsterkowicz będzie miał schowane wszystkie narzędzia, jakie udało się wymyślić ludzkości od wynalezienia koła, dusza artystyczna z kolei, zamieni jeden z pokoi na bibliotekę, a typowy gadżeciarz, zbiera wszystkiego po trochu, żeby potem sukcesywnie przenosić cały majdan do garażu. I jak tu wybrać prezent dla mężczyzny, kiedy oni sami otaczają się wszystkim tym, co chcieli już dawno zdobyć. Taka natura łowcy, wiecznego poszukiwacza. I potem dziwią się, że z rozpakowanego prezentu wyciągają sweter, maszynkę do golenia, skarpety lub w najlepszym razie pieniądze. Jak wobec tego go zaskoczyć i wyłamać się z tego nieśmiertelnego, nudnego kanonu? Wystarczy poszukać głębiej i zdać sobie sprawę z tego, że przecież znasz go doskonale.

Prezent dla faceta - kilka złotych rad

Od czego zacząć poszukiwania? Od rzeczy oczywistych! Wystarczy, że wypiszemy wszystkie te rzeczy, których NIE CHCIAŁBY DOSTAĆ! Dlaczego? Znacznie zawęzi to nam listę poszukiwań. Na szlaku po udany prezent dla faceta nie ma wcale łatwo, ale ten krok nie powinien sprawić nikomu najmniejszego problemu. Jeżeli wiesz np. że na pewno nie ucieszy się z filmu na blu-rayu lub w inną stronę – zdajesz sobie sprawę, że nie cierpi horrorów – rozejrzyj się za jego ulubionym gatunkiem i dopiero tutaj szukaj właściwego tytułu filmu. Analogicznie rzecz ma się oczywiście z książkami, płytami muzycznymi, komiksami, czy grami komputerowymi. Ostatecznie, jeżeli chodzi o rzeczy związane z kulturą i multimediami, dobrym rozwiązaniem jest podarowanie bonu na określoną kwotę, tak aby mieć pewność, że nasz samiec sam wybierze sobie odpowiedni tytuł. Można też pokusić się o tajną broń, czyli jednego z jego najlepszych kumpli, który z pewnością doskonale wie, co ten chciałby dostać na każdą okazję. Musisz tylko wybrać naprawdę zaufanego osobnika, który nie rozpruje się przed Twoim facetem.

Prezent dla niego? Coś nietypowego?

Jaki właściwie musi być ten wymarzony prezent dla niego? Pamiętaj o tym, że nie musi to być coś co sprawi, że w Wasz dom uderzy kometa lub piorun, a on zyska moce Thora. Ma mu się po prostu podobać, dlatego pod żadnym pozorem nie zadręczaj się i nie wahaj zbytnio, bo to może tylko pogorszyć sprawę. Tutaj można pójść w dwóch kierunkach – albo zdecydować się na coś bardzo prostego, albo zdecydowanie posunąć się do granicy absurdu. Z jednej strony może to być bardzo funkcjonalny, aczkolwiek nie nudny i konwencjonalny podarunek taki jak np. elegancki pasek lub krawat czy trymer do zarostu. Z drugiej natomiast, można pokusić się o coś, co może wzbudzić śmiech podczas rozpakowywania, ale również się do czegoś przydać. Przecież prezentem dla mężczyzny nie musi być gruby kawałek słoniny i dobra flaszka. Obecnie mamy bardzo duży wybór ciekawych gadżetów, które zaskakują nas zarówno wyglądem jak i swoim zastosowaniem. Jest sporo sklepów, które oferują niecodzienne i nieoklepane pomysły na prezent. Który facet nie cieszyłby się z kufla, który można zamrozić albo kapci ze znakiem Batmana? Wszystko zależy do tego, jak dobrze znasz mężczyznę swojego życia i jak bardzo chcesz go zaskoczyć – oczywiście zawsze pozytywnie. Dróg do tego celu jest naprawdę wiele!

Przykładowe gadżety inspirowane: www.toys4boys.pl

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.