Polityka prywatności

Wpisując się na listę subskrybentów Newslettera Piękna. Portal zdrowia i urody zgadzasz się na poniższą politykę prywatności

Jeżeli nie zgadzasz się z polityką prywatności serwisu Piękna. Portal zdrowia i urody nie wpisuj się do listy subskrybentów Newslettera.

Dane subskrybentów:
1. Przy wpisie jesteś proszony o podanie imienia (nicku) i adresu e-mail. Są to dane konieczne do prawidłowego funckjonowania Newslettera. Dzięki e-mailowi będziesz otrzymywać Newsletter na swoją skrzynkę pocztową. Imię umożliwia zwracanie się do prenumeratorów po imieniu.
2. Podane dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu działania Newslettera Piękna. Portalu zdrowia i urody
3. Dane nie są odsprzedawane, ani przekazywane innym instytucjom
4. W każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej Piękna. Portal zdrowia i urody stosując się do instrukcji zawartej na końcu każdej wiadomości email.

Treść wiadomości:
1. Prenumerując Newsletter będziesz otrzymywać e-maile zawierające informacje o nowościach na stronie Piękna. Portal zdrowia i urody, oraz informacje na tematy związane z tematyką serwisu.
2. E-maile wysyłane do prenumeratorów mogą zawierać treści komercyjne.

Wyłączenie odpowiedzialności:
1. Administrator listy nie ponosi odpowiedzialności za treści opisywanych publikacji elektronicznych, drukowanych, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych.
2. Na stronie mogą znajdować się linki do produktów firm/osób innych niż Piękna. Portal zdrowia i urody, za których sprzedaż i obsługę klientów odpowiadają sprzedający a nie Piękna. Portal zdrowia i urody.
3. Kupując użytkownik powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w elektronicznych publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

Postanowienia końcowe:
1. Administrator Piękna. Portal zdrowia i urody zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w polityce prywatności.
2. Administrator zobowiązuje się do informowania subskrybentów o zaistniałych zmianach.

Wróć do Newslettera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.