Pakiet ratunkowy dla żony kibica


Już niedługo rozpocznie się sportowe szaleństwo. Mężczyźni zasiądą przed telewizorami i zapomną o całym świecie. Ważne będą tylko piłkarskie rozgrywki i to, czy piwo jest odpowiednio schłodzone. Jak przetrwać ten ciężki dla kobiet czas i nie ulec chęci brutalnego pozbycia się partnera? Czy relaks w SPA uleczy poszarpane nerwy?

Piłkarskie mistrzostwa to wyzwanie dla kobiet. Ich partnerzy rozpoczną kibicowanie bez względu na dotychczasowe zainteresowanie sportem. Jeśli nawet ich ulubiona drużyna odpadnie z rozgrywek, zawsze zostaną półfinały i finał.

Dla kobiet, które chcą odpocząć od sportowego chaosu, a nie zamierzają zmuszać swych partnerów do rezygnowania z zabawy, w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej powstała Rodzinna Strefa Kibica.

Termalne źródła zamiast meczu

Strefa będzie otwarta od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r., a tym, co ma przyciągnąć płeć piękną do Białki Tatrzańskiej, są geotermalne źródła. Woda pozyskiwana jest z głębokości 2 500 metrów, a jej temperatura osiąga 72 st. Celsjusza.

„Z myślą o kobietach, które wolą uniknąć kibicowania, przygotowaliśmy osobną ofertę - to ‘Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica’. W jego ramach dostępne będą specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Na panie czekają również masaże jedwabnymi stemplami i masaże pędzelkowe - informuje Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania.

Do dyspozycji gości będą baseny z wodą o temperaturze 34 – 40 st. Celsjusza, rozmieszczone w strefach „głośnej” i „cichej”, baseny chłodzące oraz sauny o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Rodzinna Strefa Kibica

Podczas gdy panie będą się relaksowały, fani futbolu mogą skorzystać z telebimu, trybun, leżaków i baru piwnego. Na gości czekają również: osiem basenów, armatki i kaskady wodne, sztuczne fale i blisko 300 metrów zjeżdżalni. Do dyspozycji odwiedzających jest pięć saun o różnej specyfice, natryski oraz kadzie do moczenia nóg. Dla dzieci przewidziano suchy i wodny plac zabaw, minizjeżdżalnię oraz zabawy z animatorami.

Źródło: Serwis Informacji Zleconych PAP.

Related Posts with Thumbnails

Jeden komentarz do “Pakiet ratunkowy dla żony kibica”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.