Oferta kożuchów producenta Gena z Nowego Targu

Od wielu sezonów kożuchy pozostają jednym z najpopularniejszych nakryć wierzchnich, które świetnie sprawdzają się podczas mroźnych i długich polskich zim. Są nie tylko niezwykle ciepłe, ale także eleganckie, wygodne i obecnie bardzo oryginalne. Zagłębiem kożuchów w Polsce pozostaje górska miejscowość Nowy Targ i tam właśnie swą siedzibę ma Gena. Marka, która działa już niemal od 30 lat. Sprawdźmy, jakie propozycje ma dla nas na nowy sezon.

 

Kożuchy na każdą figurę

Kożuchy kojarzyć mogą się z prostymi, nieco topornymi ubraniami, które służyć mają przede wszystkim ochronie przed ciepłem. Nic bardziej mylnego. Kożuchy, które szyje Gena, to najwyższej jakości produkty, które pasują do każdej figury. Są nie tylko ciepłe, ale także uszyte z największą dbałością o szczegół. Znajdziecie tam zatem kożuchy taliowane, idealnie podkreślające figurę, kożuchy z kapturem, dzięki którym żaden mróz i wiatr nie są straszne. Nie są to jedynie standardowe jasne kożuchy z owczej skóry i wełny, ale także kożuchy wykończone skórą licową, a nawet futrem lisa, czarne, brązowe, szare. Dla każdego znajdzie się coś idealnego.

Sprawdź oferty na kożuchy Nowy Targ oraz online w sklepie Gena.pl.

Jak nosić kożuch i z czym go łączyć?

Zimowe okrycia wierzchnie mają to do siebie, że tworzą całą stylizację. Nie potrzeba nic więcej poza nim samym i kilkoma dodatkami, które także znaleźć możecie u Geny, takimi jak czapka, rękawiczki czy szalik. Pasuje on w zasadzie do każdego stylu. Jeśli lubicie elegancję i klasyczne rozwiązania, to Gena ma dla was długi, wykończony futrem kożuch, o bardzo prostym kroju. Jeśli wolicie bardziej nowoczesny styl, zaopatrzyć możecie się w model, który wyglądem przypomina narzutkę. Jest przedłużany i łączony z dwóch kawałków, co sprawia, że wygląda bardzo innowacyjne. Natomiast jeśli poszukujecie okrycia, które ma być przede wszystkim ciepłe, również i takie ma w swej ofercie Gena.

Producent kożuchów z Nowego Targu to połączenie najwyższej jakości, stylu, klasycznego wzornictwa i ręcznej pracy. Nie jest to szycie taśmowe, nie znajdziecie tam całych serii. Są to luksusowe produkty, tworzone w niewielkich ilościach. Co roku powstają nowe modele, wszystkie jednak nawiązują do motywu przewodniego produktów Geny, którym jest łączenie nowoczesności z tradycyjnym rzemiosłem i górskim stylem.

Polecamy artykuły ze sklepu: http://gena.pl

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.