Odmładzające zabiegi medycyny estetycznej

Jakie zabiegi warto wykonać, by cieszyć się młodszą i piękniejszą skórą. Na jaki zabieg warto się umówić, by uzyskać poprawę ujędrnienia i wyglądu skóry i poprawić jej owal?

Starzenie się skóry to proces nieunikniony. Obecnie mamy jednak możliwość odsunąć go w czasie – zabiegi medycyny estetycznej poprawią kondycję skóry, wpływając korzystnie na jej elastyczność. W efekcie skóra będzie długo gładka, świetlista i młoda.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej są najlepsze na odmłodzenie skóry?

Specjaliści z gabinetu medycyny estetycznej w Lublinie https://www.arsmedica.lublin.pl rekomendują na poniższe zabiegi odmładzające skórę i trwale poprawiające jej wygląd:

Kwas hialuronowy – Wstrzyknięty w twarz i dekolt, powoduje natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Zmarszczki zostają wygładzone, skóra odzyskuje naturalne napięcie, twarz ma wyraźne kontury, jest gładka i miękka, wygląda młodo i zdrowo. Efekt utrzymuje się maksymalnie do 12 miesięcy. Przez zabiegiem, lekarz znieczula skórę, a następnie nakłuwa wybrane miejsca. Po wykonaniu iniekcji, specjalista rozmasowuje ostrzyknięty fragment ciała, by rozprowadzić preparat.

Nici liftingujące i rewitalizujące – To kolejne zabiegi, które bez użycia skalpela odmłodzą skórę – nadadzą jej jędrność i ładny wygląd. Dzięki nim możemy wymodelować owal twarzy i ujędrnić jej wygląd. Nici są bezoperacyjną alternatywną dla liftingu twarzy. Bezpiecznie podnosi wiotczejącą skórę, a także ją regeneruje. Zabieg przeprowadza się po zastosowaniu miejscowego znieczulenia, a sam zabieg trwa około godzinę.

Lasery frakcyjne – Zabieg regeneruje i stymuluje powstawanie kolagenu, dzięki czemu eliminuje zmiany wynikające ze starzenia się skóry: zmarszczki, bruzdy, utratę elastyczności. Częstotliwość wykonywania zabiegów i ich rekomendowana ilość dla uzyskania oczekiwanego efektu, jest ustalana przed zabiegiem z lekarzem.

Botox – Ten zabieg medycyny estetycznej pomoże w usunięciu już powstałych zmarszczek, a także zapobiegnie rozwojowi procesu starzenia się skóry. Jest bezpieczny i mało inwazyjny, daje doskonałe efekty wizualne. Finalny efekt otrzymuje się po po kilku dniach. Wszystko zależy od wieku i stanu skóry. Efekty nie są trwałe i sam zabieg należy powtarzać. Nie należy obawiać się nienaturalnego efektu- wystarczy wybrać się do wykwalifikowanego specjalisty, który dobierze dla nas optymalną dawkę produktu.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.