Mustela – dla dobra skóry dziecka i mamy

Delikatna skóra dziecka, ale i przyszłych i młodych mam, codziennie narażona jest na działanie czynników zewnętrznych. Jej odpowiednia pielęgnacja stanowi podstawę zdrowego wyglądu i dobrej kondycji. Jak zatem dbać o wrażliwą skórę dziecka i mamy?

baby-19003_1280

Mustela – delikatne specyfiki dla młodej skóry

Od lat pielęgnacja delikatnej skóry dziecka stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i firm kosmetycznych. Te ostatnie prześcigają się w tworzeniu delikatnych i jednocześnie skutecznych produktów dla dzieci. To ważne, by dziecięce specyfiki były wyjątkowo delikatne, subtelnie pachnące i by skutecznie oraz dogłębnie pielęgnowały młodą skórę najmłodszych. Także naturalny skład kosmetyków, których zadaniem jest kojenie, stanowi podstawę dziecięcej pielęgnacji. Łagodzenie podrażnień, a także nawilżanie i optymalne natłuszczanie skóry dziecka stanowią o sukcesie procesu pielęgnacyjnego.

Odpowiedni skład naturalnych dermokosmetyków Mustela stanowi siłę tych produktów, które pielęgnując – wzmacniają skórę dziecka. Innowacyjne podejście do pielęgnacji, z zastosowaniem naturalnych składników pochodzenia roślinnego, w tym wyselekcjonowanych wartościowych elementów pochodzących z owoców awokado sprawiają, że młoda, wciąż rozwijająca się skóra dziecka zyskuje cenne wartości odżywcze stanowiące barierę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Mustela to dermokosmetyki naturalne, skuteczne, o działaniu ochronnym i wzmacniającym skórę. Odpowiednie dla delikatnej skóry małego dziecka.

Mustela – z myślą o mamach

Mustela zadbała także o skórę przyszłych oraz młodych mam. Najwyższej jakości produkty, które odpowiadają na potrzeby wymagającej skóry kobiet w czasie ciąży i tuż po porodzie, oparte o sprawdzone i bezpieczne składniki pochodzenia naturalnego, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia, ochrony i regeneracji skóry wymagającej.

Dermokosmetyki Mustela sprawiają, iż skóra nabiera elastyczności, dzięki czemu nie jest podatna na powstawanie rozstępów i podrażnień. Ochrona i odpowiednie zabezpieczenie kobiecej skóry są podstawowymi założeniami dermokosmetyków tej marki. Wykorzystane w procesie produkcji naturalne ceramidy, gliceryna, olejek z kiełków pszenicy, optymalna zawartość witaminy E, a także peptydy awokado powodują, iż skóra szybko ulega regeneracji, jest silna, odpowiednio odżywiona i zdrowa.

To ważne, by skóra przyszłych oraz młodych mam utrzymana została w dobrej kondycji. Dermokosmetyki Mustela, bazujące na wieloletnim doświadczeniu oraz wierze w moc naturalnych składników, stoją od lat na straży odpowiedniej pielęgnacji zarówno delikatnej, wrażliwej skóry dziecka, jak i kobiet w ciąży i młodych mam.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.