Make-Up Star Cosmetics | Piękna.Portal zdrowia i urody

MUS – Make-Up Star CosmeticsMake-Up Star Cosmetics- producent kosmetyków kolorowych dla kobiet.

Dane kontaktowe firmy:

M-U-S MAKE-UP STAR COSMETICS
664 ŁUŻNA 38-322
WOJ. MAŁOPOLSKA
TEL: 18 35 43 440
TEL (KOM): 513 356 201
E-MAIL: biuro@m-u-s.pl
www.m-u-s.pl

Make-Up Star Cosmetics to producent kosmetyków kolorowych dla kobiet. Zadaniem naszych produktów jest przystosowanie cery do dalszych etapów makijażu, jakim jest nakładanie kolorówki. Idea marki idzie w parze z mottem zawodowym jej twórcy, który zawsze twierdził iż kluczem do udanego makijażu jest pierwszy etap jego wykonania, a więc praca nad wyprowadzeniem cery oraz rzeźbą twarzy.

Często porównuję makijaż do malowania na płótnie. W malarstwie podstawą do stworzenia wybitnego obrazu jest właściwie przygotowany grunt. Makijażem żądzą podobne zasady, im precyzyjniej dopracowana cera tym lepszych efektów możemy się spodziewać a i praca nad makijażem staje się przyjemniejsza” Dominik Ćwiklik

Dlatego właśnie w naszym asortymencie znajdą Panie kosmetyki, które służą głównie przygotowaniu twarzy pod kolejne etapy makijażu.

„Na polskim rynku spotykamy firmy, które zasypują nas swoim bogatym asortymentem
produktów, ich oferta jest szeroka ale posiada pewne wady- takie firmy zazwyczaj stawiają na ilość a nie na jakość, ich produkty posiadają defekty gdyż nie sposób zadbać o jakość przy tak dużym asortymencie. MAKE-UP STAR COSMETICS przede wszystkim stawia na jakość, nasza oferta ogranicza się do kosmetyków z jednej grupy, za to starannie przygotowanych. Nie dbam o opakowania, nie dbam o reklamę, zostawiam całą otoczkę lansowania produktu za sobą- interesuje mnie jedynie to co znajduje się w środku- produkt końcowy”
Dominik Ćwiklik

Już dzisiaj dołącz do grona naszych klientów.
Na naszej oficjalnej stronie internetowej www.m-u-s.pl można zapoznać się z misją marki, naszymi usługami, oraz z naszymi produktami.

Pozdrawiamy
Make-Up Star Cosmetics

Przeczytaj artykuły dodane przez Make-Up Star Cosmetics:
Podkład - pierwszy krok do świata piękna

Related Posts with Thumbnails
 kawa zielona
Dominik Ćwiklik

O Dominik Ćwiklik

Charakteryzator filmowy, specjalizujący się w makijażu, body- i facepaintingu, charakteryzacji filmowej, teatralnej oraz efektach specjalnych. Autor tekstów, felietonista. Współpracował z wieloma firmami kosmetycznymi jako wizażysta oraz art. manager, a także z wieloma domami producenckimi jako charakteryzator. Właściciel firmy M-U-S Make-Up Star Cosmetics, świadczącej usługi artystyczne oraz będącej producentem profesjonalnych kosmetyków kolorowych. E-mail: biuro@m-u-s.pl Tel. 513 356 201

One Komentarz

  • MalwinaM MalwinaM
    09-03-2012 | Permalink |

    Witam,
    wypróbowałam fluid MUS Foundation Combination Skin. Plusami są naturalny wygląd skóry oraz to, że skóra staje się miękka i matowa. Nie kryje natomiast moich plam i przebarwień(głównie potrądzikowe), spośród fluidów 201,202 i 203 nie dobrałam sobie odpowiedniego koloru ale to już chyba kwestia gustu;) Pozdrawiam.

Dodaj Twój komentarz

Dodaj Twój komentarz poniżej, albo trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Twój adres e-mail będzie niewidoczny dla innych użytkowników. Pola wymagane zostały oznaczone *

Preview:

*