Makijaż na sezon jesień – zima 2010/2011


„Splendor miasta” - możesz wykreować wizerunek na każdą okazję.

BEAUTY-ART, Szkoły wizażu oraz dystrybutor profesjonalnych holenderskich kosmetyków MAKE-UP STUDIO, na sezon jesień – zima 2010/2011 proponuje makijaż w odcieniach zieleni, połączony z delikatnie połyskującym odcieniem fioletu – cienie Moondust. Całość tworzy niezwykły efekt – nazwany: „Splendor miasta”.

Makijaż „Splendor miasta” – krok po kroku

Krok 1.

Kompaktowy puder: Compact Earth Powder M3 zostaje nałożony poniżej kości policzkowych za pomocą płaskiego pędzla.

Krok 2.

Makijaż oczu. Naturalny kremowy eyeliner (Cream Eyeliner Black) nakładamy na powiekę, nad rzęsami i rozcieramy od zewnętrznego kącika oka do wewnątrz. Kredkę nakładamy także pod oko – na dolną powiekę. Pod dolną linię rzęs. Rozcieramy linie nad i pod okiem.

Krok 3.

Na zewnętrzną część górnej powieki, aplikujemy cień: Moondust (Volcano). Delikatne przyciśnięcie pędzla, pozwoli wydobyć z cienia błyszczące drobinki. Używamy do tego pędzla do cieni o rozmiarze M.

Krok 4.

Za pomocą pędzla do cieni S nakładamy cień Lumiere (Metallic Green).  Jaśniejszy  cień Lumiere (Precious Pearl) nakładamy tuż pod załamaniem łuku brwiowego.

Krok 5.

Dla podkreślenia oka aplikujemy cień Moondust (Volcano), na dolnej powiece na zasadzie roztarcia, nad kreską namalowaną wcześniej.

Krok 6.

Podkreślamy brwi produktem Brow Powder. Aplikujemy maskarę Maximum Volume na górne rzęsy. Poprzez przesuwanie szczoteczki w górę rzęs uzyskamy ich większą objętość i grubość.

Krok 7.

Na usta nanosimy szminkę za pomocą małego pędzelka do ust.

A tak w pełnej okazałości prezentuje się makijaż inspirowany tętniącym życiem Amsterdamem:


…………………………………………………………………………………………………

Więcej na stronie: www.beautyart.pl

 

Szkoły „BEAUTY-ART” istnieją na rynku polskim już 20 lat. Warszawski oddział jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą  wizażystów i stylistów wizerunku. Obecnie „BEAUTY-ART” ma cztery oddziały w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Założycielem i dyrektorem szkoły jest Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. „BEAUTY-ART” to również wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków do makijażu dla wizażystów i stylistów - MAKE-UP STUDIO.

Więcej na stronie www.beautyart.pl

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.