Laserowe usuwanie żylaków VascuLife – na czym polega ta metoda i dlaczego jest tak chętnie wybierana przez pacjentów?

Choć żylaki to przede wszystkim problem natury medycznej, większość zmagających się z nimi osób chciałaby się ich pozbyć ze względów estetycznych. Trzeba przyznać: żylaki kończyn dolnych to krępujący problem nie tylko dla kobiet, lecz także mężczyzn, w szczególności w cieplejszych miesiącach, gdy dużo częściej odkrywamy swoje nogi. Czy zabieg usuwania żylaków musi jednak wiązać się z bolesną i wymagającą długiego okresu rekonwalescencji operacją? Nie, ponieważ dziś specjaliści medycyny estetycznej dysponują tak nowoczesnymi metodami leczenia, jak laserowe usuwania żylaków VascuLife, które charakteryzuje się znacznie mniejszą inwazyjnością i dyskomfortem dla pacjenta. Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki, w której można skorzystać z tego innowacyjnego urządzenia, podpowiadamy, na czym polega ta metoda i dlaczego staje się coraz bardziej popularna wśród pacjentów.

Laserowe usuwanie żylaków - przełomowa metoda usuwania żylaków

Według specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie laserowe usuwanie żylaków VascuLife to przełomowa metoda leczenia tego schorzenia. Metodę tę charakteryzuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo stosowania i mało inwazyjny przebieg zabiegu. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny system, który automatycznie dostosowuje parametry zabiegowe, kierując światło lasera precyzyjnie w problemowe miejsce. Unikalna technologia sprawia, że zabieg leczenia żylaków jest nie tylko bezpieczny i mało bezbolesny, lecz także nie wywołuje na skórze zasinień czy poparzeń i pozwala na szybki powrót pacjenta do formy. To ogromna przewaga laseroterapii w porównaniu z tradycyjną, chirurgiczną metodą usuwania żylaków.

Bezoperacyjne leczenie żylaków - czyli na czym polega usuwanie żylaków laserem?

Procedura medyczna laserowego usuwania żylaków polega na wprowadzeniu do niewydolnej żyły specjalnej sondy, na końcu której znajduje się światłowód emitujący światło laserowe. Energia światła laserowego pozwala na zamknięcie ściany żyły od wewnątrz, przywracając kończynom dolnym zdrowy wygląd. System VascuLife pozwala automatycznie dobrać najlepsze dla pacjenta parametry zabiegowe i przesłać informację zwrotną, aby lekarz przeprowadzający zabieg mógł nieustannie kontrolować pracę światłowodu. Specjalista ma też możliwość zaprogramowania przerw na chłodzenie, aby zapewnić pacjentowi większy komfort podczas zabiegu. Istotne jest również to, że cała procedura zabiegowa odbywa się pod kontrolą aparatu USG, zaś sam zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, bez narażania pacjenta na uciążliwe dolegliwości bólowe.

Leczenie żylaków laserem VascuLife - dla kogo?

Laserowe usuwanie żylaków VascuLife to metoda, która sprawdzi się przede wszystkim przy leczeniu żylaków kończyn dolnych odpiszczelowych i odstrzałkowych. Specjaliści z Kliniki Miracki polecają tę metodę w szczególności tym osobom, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą poddać się bardziej inwazyjnym i bolesnym zabiegom usuwania żylaków. Jest to również doskonale rozwiązanie dla tych pacjentów, którym zależy na błyskawicznym powrocie do formy po wykonanym zabiegu. Wysoka precyzja i selektywność działania lasera, a także stała kontrola pracy światłowodu sprawia, że zabieg przebiega w sposób szybki i sprawny, zaś pacjent ma zapewnione szybkie gojenie, bez poparzeń, zasinień oraz ryzyka perforacji żył.  

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu laserowego usuwania żylaków? Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/vasculife-laserowe-usuwanie-zylakow/. Pytaj też o szczegóły bezpośrednio w Klinikach Miracki w Warszawie!

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.