Konkurs – Piękna na wiosnę

Opis konkursu:

Konkurs zamknięty. Zwycięzcy zostali ogłoszeni pod wpisem konkursowym na facebooku. Link poniżej.

Link do wpisu konkursowego na facebooku: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1092157887465292&id=115227035158387

konkurs

Zadanie konkursowe:

Wersja uproszczona: Polubienie wpisu konkursowego na facebooku.

Wersja zaaawansowana: Polubienie wpisu konkursowego na facebooku oraz dodanie komentarza na facebooku pod wpisem konkursowym. Komentarz powinien być odpowiedzią na zadane pytanie konkursowe znajdujace się we wpisie.

Pytanie konkursowe: Jak dbasz o dobrą kondycję cery na wiosnę?  - odpowiedź należy podać, jako komentarz do wpisu konkursowego na facebooku:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1092157887465292&id=115227035158387

Nagrody:

Dla Uczestników biorących udział w wersji uproszczonej nagroda - jedno opakowanie kosmetyku (saszetka peelingu enzymatycznego lub maseczki).

Dla Uczestników biorących udział w wersji zaawansowanej - pakiet opkaowań kosmetyków - składający się z: 1 saszetki peelingu enzymatycznego, 1 saszetki z maseczką nawilżającą, 1 saszetki z maseczką odżywczą.

Czas trwania:

Konkurs trwa od publikacji wpisu konkursowego na facebooku do dnia: 31.05.2015.

Regulamin konkursu:

W konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe, zamieszkałe na terenie Polski.

Uczestnikiem konkursu jest osoba, która wykonała zadanie konkursowe, w podanym w opisie konkursu czasie.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest polubienie wpisu konkursowego na facebooku. Polubienie innego wpisu niż konkursowy oznacza brak udziału osoby, w konkursie. Link do wpisu konkursowego - w opisie konkursu.

Zwycięzca wersji uproszczonej zostanie wybrany poprzez losowanie.

Zwycięzca wersji zaawansowanej - zostanie wyłoniony przez Jury. Zostanie nim osoba, która wg Jury dodała najciekawszy komentarz.

Nagroda pocieszenia. W sytuacji, gdy komentarze będą mieć polubienia: Osoba, która dodała komentarz z największą liczbą polubień otrzyma nagrodę pocieszenia.

Jury to redakcja strony Piękna. Portal zdrowia i urody.

Po wylosowaniu i wybraniu najciekawszego komentarza Zwycięzca konkursu zostanie poproszony o podanie adresu korespondencyjnego celem otrzymania nagrody. Nie podanie tego adresu przez okres dwóch tygodni od dnia ogłoszenia wyników konkursu oznacza rezygnację z nagrody.

 

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.