Jaką fryzurę wybrać na wesele?

Wybrałaś już salę i suknię ślubną. Dj na wesele też jest opłacony? Warto zadbać jeszcze o kilka drobiazgów, z którym jednym z ważniejszych jest wybór fryzury. To nie taka prosta sprawa. Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę.


male873880_27961649-1

Najpierw suknia ślubna

Fryzura powinna być dopasowana do Twojej sukni ślubnej. Jeśli wybierasz romantyczną, zwiewną kreację postaw na fryzurę z łagodnie opadających na ramiona loków. Wolisz klasyczną elegancję. W tej wersji sprawdzą się wszelkie gładkie koki. A może wolisz klimaty retro? Tutaj ciekawie będzie wyglądała fryzura z krótkich włosów.

 

Bądź realistką

Jeśli masz krótkie włosy, zapomnij o fantazyjnych upięciach. Twoje włosy się kręcą - można je wyprostować, ale efekt nie będzie trwały. Weź pod uwagę to jakie masz włosy. Bez tego trudno będzie o ładną i trwałą fryzurę.

 

Pomyśl o welonie

To ważna kwestia, którą warto przemyśleć zanim zdecydujesz się na wybór fryzury. Nie ma żadnego przymusu, aby mieć welon. To raczej kwestia tradycji i wyboru Panny Młodej. Jeśli nie zdecydujesz się na welon masz większe pole manewru, jeśli chodzi o fryzurę. Pamiętaj, żeby o tej decyzji poinformować fryzjera.

 

Zadbaj o wygodę

To Ty masz się dobrze czuć w swojej weselnej fryzurze. Wybierz taką, w której będziesz czuła się komfortowo. Nie ma sensu zapuszczać włosów, jeśli wolisz krótkie fryzury. Romantyczne loki to również nie „must have” jeśli lubisz proste włosy.

 

Przygotuj się na zmiany

Wodzirej na wesele mazowieckie przygotował dużo zabaw? Musisz liczyć się z tym, że weselna fryzura może tego nie wytrzymać. W tańcu może się po prostu rozpaść. Bądź gotowa na poprawki i zadbaj o to, aby fryzura była dobrze utrwalona przez fryzjera.

 

Znajdź dobrego fryzjera

Możesz mieć swoją wizję,ale jeśli fryzjer nie będzie potrafił jej zrealizować, to nic z Twojej wymarzonej fryzury. Koniecznie spotkaj się ze specjalistą od ślubnych fryzur wcześniej. Umów się na konsultację i próbne uczesanie. Taka osoba będzie mogła Ci również doradzić, jeśli Twoja wizja ślubnego looku nie jest jeszcze sprecyzowana.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.