Jak zadbać o komfort oddychania w samochodzie

Trudno znaleźć osobę, która nie zna samochodów marki BMW. Czasy, kiedy BMW kojarzyło się z niecieszącymi się zbyt dobrą sławą chłopakami z kiepskich dresach już dawno minęły. Dzisiaj są to pojazdy z najwyższej półki, które zachwycają pod każdym względem. Marka dokłada wszelkich starań, aby jej samochody były nie tylko eleganckie, ale również wyznaczały standardy w świecie motoryzacji. Tym, co bez wątpienia zasługuje na uwagę jest wyjątkowo skuteczny filtr antysmogowy, jaki został zastosowany w BMW - Fine Dust Filter.

Filtr antysmogowy Fine Dust Filter to rozwiązanie, które sprawia, że podczas jazdy samochodem cieszyć można się wyjątkowo czystym i świeżym powietrzem. To innowacyjna technologia, która idealnie wpisuje się w to, co aktualnie dzieje się w powietrzu. Wystarczy zimą wyjść na spacer, aby poczuć, jak ciężko się nam oddycha. To zasługa szkodliwych substancji, które pojawiają się na skutek chociażby spalania kiepskiej jakości węgla. Dzięki Fine Dust Filter obecność szkodliwych cząstek wewnątrz auta zostaje ograniczona do minimum. Jak podaje producent, wydajność filtracji pyłków w przypadku PM10 dochodzi do 99,5%, zaś PM 2,5 – 70%. To naprawdę imponujący wynik, którego nie udało się powtórzyć żadnemu innemu producentowi samochodów.

Fine Dust Filter zasługuje na szczególną uwagę alergików oraz rodziców dzieci. Filtr skutecznie zatrzymuje nie tylko pyłki, ale również bakterie i alergeny. W efekcie osoby zmagające się z alergią na kurz i pyłki roślin mogą cieszyć się spokojną podróżą bez niepotrzebnych „atrakcji”. W samochodzie BMW wyposażonym w Fine Dust Filter można oddychać pełną piersią, nie obawiając się o atak kataru siennego czy duszności.

Fine Dust Filter zapewnia komfort jazdy niezależnie od tego, jak wysokie jest stężenie pyłków w powietrzu na zewnątrz samochodu. Jest to ogromne osiągnięcie marki BMW, które bez wątpienia przyczyni się do pozyskania kolejnych klientów. Świadomość szkodliwości pyłów i najróżniejszych zanieczyszczeń jest bowiem coraz większa. Wiemy już, że smog jest tym, co negatywnie odbija się na kondycji naszego układu oddechowego i istotnie wpływa na nasze samopoczucie.

Podkreślić należy, że Fine Dust Filter to niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które świetnie zastępuje mikrofilter systemu klimatyzacji w samochodzie. Gwarantuje aż potrójne filtrowanie: zarówno mechaniczne, jak i elektrostatyczne oraz z wykorzystaniem węgla aktywnego. Filtr odporny jest na działanie chemikaliów oraz wahania temperatury. Filtrowane są cząsteczki o wielkości do 0,005 milimetrów. Co ważne, filtr świetnie radzi sobie nawet wówczas, gdy zapewniony ma wyłącznie dopływ powietrza z wnętrza auta.

Marka BMW od zawsze dbała o to, aby jej klienci mieli podczas jazdy zapewniony komfort na najwyższym poziomie. Nie dziwią więc kolejne nowinki techniczne, które pojawiają się w samochodach BMW. Bez wątpienia filtr Fine Dust Filter to ukłon w stronę tych, którym nie jest obojętny nie tylko komfort jazdy, ale również zdrowie. Pozostaje czekać czym jeszcze zaskoczy nas BMW, umilając nam jazdę samochodem.

BMW TEAM

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.