Jak powiększyć małe usta?

Nie każda kobieta posiada wymarzone usta. Gdy są one wąskie, małe lub niesymetryczne, wtedy nie musimy jednak godzić się na taki ich wygląd. Istnieje szereg sposobów na to, aby je powiększyć.

Makijaż, specjalne kosmetyki powiększające usta, a może zabieg w gabinecie medycyny estetycznej? Aktualnie do dyspozycji mamy szereg sposobów na to, aby poprawić wygląd ust. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze metody!

 

Specjalny makijaż

Dopasowana kredka do ust oraz pomadka pozwalają na uzyskanie bardzo atrakcyjnego wyglądu ust. Przy podkreślaniu ust powinno się wtedy lekko „wyjechać” poza ich naturalne kontury, co spowoduje ich uwydatnienie. Stosujmy raczej jaśniejsze pomadki, ponieważ te za ciemne zmniejszają usta. Dla ich dodatkowego podkreślenia możemy też wykorzystać błyszczy – nałożony na środkową linię ust spowoduje ich efektowne podkreślenie. Także możemy zastosować specjalne kosmetyki rozświetlające, które optyczne powiększają rożne partie twarzy.

Głównym minus jest taki, że jest to makijaż. Z czasem ściera się, nie wygląda też tak naturalnie. Jest jednak niedrogi w wykonaniu, dlatego jest to często wybierany sposób na czasowe uwydatnienie ust.

Serum powiększające usta

W sprzedaży znajdziemy też specjalne kosmetyki przeznaczone do powiększania ust. Zawierają one składniki, które pozwalają na naturalne powiększenie tkanki w tym właśnie miejscu. Są to głównie środki z kwasem hialuronowym oraz związkami rozszerzającymi naczynka krwionośne, dlatego z czasem dają naturalny efekt pełniejszych, gładszych ust. Również posiadają właściwości przeciwzmarszczkowe.

Aby zauważyć rezultaty, serum powinniśmy stosować przez dłuższy czas, ale niektóre pozwalają na uzyskanie efektu w krótkim czasie. Gdy jednak nie będziemy stosować stale produktu, wtedy usta powrócą do pierwotnego kształtu.

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Najskuteczniejsza opcja to profesjonalne powiększanie ust Lublin jest jednym z miast, gdzie skorzystamy z takiej usługi. W dobrym gabinecie medycyny estetycznej możemy uzyskać najlepsze efekty. Najczęściej w tym celu stosuje się kwas hialuronowy, który jest bardzo dobrze tolerowany i daje błyskawiczny efekt utrzymujący się nawet do roku.

Głównym minusem takiego powiększania ust jest jego cena. Za zabieg zapłacimy zwykle od około 1000 do 1500 złotych.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.