Harmony XL Clearlift – naturalnie odmłodzona skóra

Po czterdziestce powoli zmniejsza się ilość estrogenów w organizmie i skórze zaczyna brakować ceramidów. Staramy się stosować odpowiednią pielęgnację i dobieramy kosmetyki, aby wyglądać o kilka lat młodziej.

Niestety, nie zawsze drogeryjne ,,mikstury” są w stanie odmłodzić naszą skórę i chociaż czujemy się młodo, to zmarszczki i fałdy na twarzy spędzają nam sen z powiek. Próbujemy zatem korygować niedoskonałości makijażem, pielęgnujemy twarz specjalnymi kremami - szczególnie zimą, kiedy niska temperatura oraz ogrzewanie w pomieszczeniach sprawiają, że skóra staje się sucha i pomarszczona. Jednak nie zawsze daje to oczekiwane rezultaty.

Zaczynamy się zatem zastanawiać nad trwałym i naturalnym odmłodzeniem. Na to medycyna estetyczna również znalazła sposób. Poznajcie Laser Harmony XL ClearLift, czyli jeden z najnowszych zabiegów odmładzających. Specjaliści z MediArt Clinic twierdzą, że urządzenie jest wielofunkcyjne i w przeciwieństwie do innych zabiegów działa na skórę mechanicznie. Zabieg laserem nie narusza dzięki temu naskórka i jest całkowicie bezpieczny.
Harmony ClearLift - laserowe odmładzanie skóry

Zabiegi odmładzania skóry zna już chyba każda z nas - czy to ze słyszenia, czy z własnych doświadczeń. Czym zatem różnią się one od zabiegu z użyciem lasera Harmony XL ClearLift? Odpowiedź jest bardzo prosta. Innowacyjne urządzenie posiada wymienne końcówki o różnych długościach, które pozwalają na pracę na nawet najgłębszych warstwach skóry. Działanie głowicy dopasowane jest do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.Ogromnym atutem zabiegu jest perfekcyjne ujędrnianie i napinanie skóry. Ankietowani Pacjenci przyznają, że zaobserwowali u siebie idealną regenerację i odmłodzenie skóry oraz usunięcie przebarwień i zmarszczek.
Wskazania do wykonania zabiegu odmładzającego laserem są następujące:

wiotka skóra,
zmarszczki i bruzdy,
przebarwienia,
blizny,
zmiany naczyniowe na powierzchni skóry,
tatuaże.

Laseroterapia - bezpieczne i szybkie odmładzanie

Chcesz szybko i bezpiecznie odmłodzić skórę i zastanawiasz się, jaka metoda zapewni Ci bezpieczeństwo i przyniesie szybkie efekty? Zabieg laserem Alma Harmony XL PRO ClearLift jest bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych obszarów skóry, np. twarzy, szyi czy dekoltu. Jest także polecany do wszystkich rodzajów skóry - wyjaśniają eksperci z MediArt Clinic .

Laseroterapia to doskonała recepta na odmłodzenie skóry, ponieważ urządzenie posiada wymienne końcówki o różnych długościach, które umożliwiają pracę na nawet najgłębszych warstwach skóry. Działanie głowicy dopasowane jest do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Ważnym faktem jest szybkość i trwałość efektów, które są nie tylko natychmiastowe – poprawę napięcia skóry widać już po pierwszym zabiegu – lecz także długotrwałe, przejawiające się w odbudowanej strukturze skóry i zahamowania procesów starzenia. Pacjenci przyznają, że laserowy lifting jest prawie bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia.

Nowatorska metoda ClearLift to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niedoskonałości naszej skóry. O atrakcyjności zabiegu decyduje usunięcie najtrudniejszych defektów i przebarwień oraz dostosowanie do wszystkich typów skóry. Urządzenie Harmony XL ClearLift to obecnie najbardziej wszechstronny laserowy zabieg odmładzający. W przeciwieństwie do innych laserów, działa na skórę właściwą mechanicznie – nie termicznie. Oznacza to, że czas rekonwalescencji po zabiegu zostaje skrócony, ponieważ metoda ta nie narusza naskórka. Jak odmłodzić skórę i dodać sobie młodzieńczego blasku w naturalny i bezpieczny sposób? Dzięki ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT. Skóra po zastosowaniu laseroterapii jest sprężysta, odmłodzona i nie ma śladu po nieestetycznych przebarwieniach czy zmarszczkach.

Related Posts with Thumbnails

Jeden komentarz do “Harmony XL Clearlift – naturalnie odmłodzona skóra”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.