Dieta w pudełku – czy to ma sens?

Ostatnio coraz więcej słyszy się o popularnej diecie pudełkowej, czyli o usłudze, która nazwana została cateringiem dietetycznym. Na czym ona polega i czy warto z niej skorzystać? Zapraszamy do przeczytania.

Dieta pudełkowa

Popularność diety pudełkowej rozpoczęła się od tego, że z tego rozwiązania korzystały gwiazdy i celebryci. Dopiero później trend ten zaczął się upowszechniać i w rezultacie coraz więcej osób sięga po to rozwiązanie. Catering dietetyczny wrocław polega na tym, że każdego dnia do klienta dostarczany jest zestaw posiłków na cały dzień. Nie trzeba więc spędzać czasu na zakupach ani przygotowywać posiłku - zostanie on nam dostarczony prosto do drzwi naszego domu.

Jak zamówić dietę pudełkową?

Skorzystanie z diety pudełkowej jest łatwe - wystarczy znaleźć firmę cateringową, która świadczy tę usługę w naszej okolicy, zamówić wybraną dietę przez internet lub telefonicznie, opłacić zamówienie i od wskazanego dnia cieszyć się pysznym, zdrowym jedzeniem.

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym

W zależności od wybranej firmy cateringowej rodzaje diet mogą być różne. Przykładowo Dietykieta, dostarczająca dania we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach w swojej ofercie ma cztery różne rodzaje diet, które dodatkowo można modyfikować. Jedną z najchętniej wybieranych diet jest dieta południowa, zwana także dietą śródziemnomorską. Jest ona idealna dla osób, które chcą schudnąć lub utrzymać wymarzoną wagę. Inna proponowana dieta, wybierana przez szerokie grono klientów to dieta wegetariańska, nie zawierająca mięsa. Powodzeniem cieszy się również dieta Paleo+ oraz dieta bez ryb. Dzięki możliwości modyfikowania diet, klienci mogą wykluczyć produkty, których nie jedzą bądź na które mają alergię. Wybrać należy także odpowiednią kaloryczność diety - jeżeli nie będziesz w stanie określić tego samodzielnie, z pomocą przyjdzie dietetyk kliniczny.

Catering dietetyczny jest dobrym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, spędzających wiele czasu poza domem. Dzięki temu rozwiązaniu będą mogli oni zjeść smaczne i zdrowe dania wszędzie tam, gdzie są.

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Preview:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.